گرد همایی دنور ها
شنبه 11 آبان 1398 ساعت 09:04 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر فاطمه ف | ( نظرات )
گرد همایی دنورها

 برای دیدن تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...مهندس حسین دژاکام بنیان کنگره 60 در گردهمایی دنورها که ظهر امروز در هتل استقلال برگزار شد، گفتند:هر ساختار برای بقا نیازمند پیشرفت در ۳  اصل و پایه است. 
۱_علم و دانش
۲_پرورش نیروی متخصص
۳_تامین منابع مالی
 
وی افزود:با توجه به این موضوع که تعداد اعضای دنور ها درصد کمی از جمعیت کنگره۶۰ را شامل میشوند اما ۱۵ در صد تامین منابع مالی کنگره۶۰ به عهده دنور ها و ۸۵ درصد آن بر عهده سایر اعضاست.
در این گردهمایی که تعداد 30 دنور از سراسر نمایندگی های کشور حضور داشتند، درباره چگونگی عضویت خود در لژیون سردار و دنور شدن سخن گفتند.
 
 
مهندس دژاکام گفت: در بحث تقویت علم و دانش در کنگره با چاپ کتاب و مقالات گام های خوبی برداشته شده است.
در بحث تقویت پرورش نیروی متخصص هم افراد بسیار قدرتمندی در حوزه دیده بان ها، راهنمایان، مرزبان ها، ایجنت، اسیستنت ها و... تربیت شد که از بسیاری از متخصصان رشته درمان اعتیاد در جامعه بیشتر میدانند. چنانچه هم اکنون دو هزار راهنما و بیش از سه هزار خدمتگزار در تمامی سطوح در کنگره در تعادل کامل در حال خدمت هستند.
 
وی با اینکه علم و دانش کنگره توسط راهنمایان و خدمتگزاران کنگره در حال انتقال و گسترش است، افزود: هم اکنون هر راهنمایی بین 5تا 40نفر را به درمان‌ می‌رساند و این نشان از آموزش صحیح و ورزیدگی افراد دارد.
بنیان و نگهبان  کنگره 60 با اشاره به گروه خانواده که در کنار مسافرها در حال آموزش  هستند، اظهار داشت: حتی برای گروه خانواده نیز علم و دانش و پرورش‌ نیروی متخصص مد نظر قرار گرفته شده است  و هم اکنون در وضعیت بسیار  مناسب و مشابه گروه مسافران  به سر میبرند.
 
دژاکام با بیان اینکه در راستای گسترش علم و دانش امسال 4500 تن در آزمون کمک راهنمایی شرکت کردند، افزود: حداقل بالای سه هزار نفر آنها مصرف کنندگان درمان شده مواد مخدر بودند که خود بیانگر علوم غنی کنگره 60 در حوزه درمان اعتیاد است.

 

وی گفت:حتی امسال20 تن پزشک و روان پزشک و روانشناس داشتیم که علاوه بر علم آکادمیک خود علاقه مند به شرکت در آزمون کمک راهنمایی بودند تا افتخار دریافت شال کمک راهنمایی را دریافت کنند؛ چرا که من از روز اول بر روی این موضوع برنامه ریزی کردم و تلاش کردم تا این علم را منتقل کنم.
 
دژاکام با اشاره به اینکه ما پرونده ای را قبول کرده و از آن دفاع می کنیم که هیچ کس نمی توانست در آن پیروز شود، افزود : در کنگره و با علم کنونی آن حتی برخی از بیماری ها مثل صرع به سادگی قابل درمان است.
 
این متخصص درمان اعتیاد در ایران گفت: در بعد تقویت و استحکام پایه های مالی و تامین منابع مالی کنگره۶۰ نیز کارهای خوبی در چند سال گذشته انجام گرفته است که ایجاد لژیون سردار یکی از آنها بوده است چرا که من از همان ابتدا معتقد بودم که نباید هیچ کمک مالی از بیرون دریافت کنیم و بیشترین ثروت در میان همین مصرف کنندگان مواد مخدر است و تنها یک تا نیم درصد مصرف کنندگان کارتن خواب هستند و بقیه دارای زندگی عادی و خوب هستند.
 
مهندس دژاکام عنوان کرد : تمام مسائل کنگره 60 شفاف بوده و از روز اول می دانیم که هر نمایندگی چقدر هزینه کرده و یا کجاها هزینه انجام شده است و تمام اموال کنگره مانند وقف عام است و متعلق به فرد خاصی نیست و مانند میراث به کسی نمی‌رسد.
 
وی گفت: ما باید کنگره را برای آیندگان و فرزندان آینده تقویت کنیم، که اگر آنها هم روزی مصرف کننده شدند، بتوانند به کنگره آمده و درمان شوند. ما همه در کنگره خیر هستیم و باید بدانیم تمام فرزندان دنیا مثل فرزندان ما حق حیات و زندگی دارند.
 
ما میخواهیم با استحکام پایه های مالی  سرنوشت کنگره 60 را تغییر دهیم و هر روز با آموزش جهان بینی معنوی و مادی (روش DST) این سرنوشت را تغییر دهیم و بنابراین درخواست کردم که هر کسی که توانایی مالی دارد، وارد لژیون سردار شود و چرخه مالی کنگره 60 هم روند رشد سریعتری یابد. چنانچه دانشگاه های مطرح دنیا پشتوانه مالی دارند، ما هم که خواستار ایجاد آکادمی هستیم باید از این پشتوانه برخوردار باشیم.
 
وی افزود : البته هم اکنون  ما آکادمی داریم و افراد خدمتگزار این آکادمی هم افراد آموزش دیده و آزمون داده هستند ولی در آینده جزو اهداف اصلی کنگره 60 ایجاد دانشگاه به زبان فارسی و انگلیسی است که از سراسر دنیا برای فراگیری علم درمان اعتیاد به ایران خواهند آمد چرا که هم اکنون  علم ما در این حوزه30تا 50سال جلوتر است.
دلیل آن 25 هزار درمان شده قطعی بیماری اعتیاد است.
 

 
مهندس دژاکام اظهار داشت : تمام عملکرد کنگره 60 هدف گذاری شده است و هم اکنون دو هدف عمده را دنبال می‌کند یکی ایجاد دانشگاه درمان اعتیاد در ایران در مساحتی بالای چندین هکتار و دوم خرید ساختمانی برای خانم های مصرف کننده مواد مخدر که بسیار آسیب پذیر هستند که در آینده برای خانم ها، دختران و فرزندان ما جایی برای درمان در امنیت وجود داشته باشد.
 
وی با بیان اینکه هدف در شهرستان ها نیز خرید زمین برای نمایندگی آن شهرستان است، گفت : هدف سوم ما به دست آوردن منابع مالی بیشتر برای حفظ و رشد و توسعه ساختار کنگره است که باید تمام اعضای در جمع آوری و ذخیره کردن آن بکوشند. از سوی دیگر همه موارد در کنگره نقدی و به روز انجام میشود و انجام چنین کاری نیازمند پشتوانه مالی است.
 
نگهبان کنگره 60 افزود : هم اکنون 10تا 15درصد هزینه های کنگره به عهده لژیون سردار است که در آینده باید همه هزینه های بر عهده این لژیون باشد. هم اکنون دنورها تنها بخشی از تامین منابع مالی را بر عهده دارند.
 

وی گفت: برای دنورها یه انگشتر به نشان خدمت در نظر گرفته شده است که میخواهیم از جنسی عالی طراحی و اهدا شود که به زودی انجام خواهد شد و این مهمانی برای آشنایی بیشتر من با شما خدمتگزاران بود که خوشحالم این افتخار نصیب من شد که ساعاتی کنار شماگردهمایی برگزار خواهد شد


 

تهیه و تنظیم گزارش: همسفر بهار

منبع: سایت کنگره 60   https://congress60.org

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: اخبار و اطلاعیه ها،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر ثمین چهارشنبه 15 آبان 1398 06:01 ق.ظ
سپاس و درود، خانم زهره عزیز این جایگاه مبارکتون باشه ، براستی که شما جلوه نور و عشق خداوند هستید
همسفر زهرا لژیون 23 چهارشنبه 15 آبان 1398 01:56 ق.ظ
سلام و خدا قوت به تمام اعضای دنور و چه دیدار زیبایی با اعضای بزرگ کنگره 60 شکر شکر شکر سپاس از این عزیزان.
خیلی خیلی به خانوم زهره ی عزیز و آقای مهدی تبریک میگم که بین این عزیزان حضور داشتند.
تا باشد ماهم روزی در آنجا پیش بزرگان حضور داشته باشیم
همسفر مرضیه .لژیون 2.خانم سارا چهارشنبه 15 آبان 1398 12:20 ق.ظ
تبریک فراوان خدمت تک تک اعضا مخصوصا خانم زهره عزیزم و آقای صدیقی.خانم زهره عزیزم خیلی خوشحال هستم که جایی هستید که لایق آن هستید .تبریک تبریک تبریک
همسفر زهرا (الف) لژیون 4 دوشنبه 13 آبان 1398 10:30 ق.ظ
تبریک و دست مریضاد به تمامی بزرگوارانی که در این جشن حضور داشتند،
خصوصا خانم زهره توکلی عزیز و مسافر شان آقای صدیقی،
انشاالله که برکتش همچنان در زندگیتان جاری باشه.
همسفر سپیده از لژیون خانم خاطره دوشنبه 13 آبان 1398 01:31 ق.ظ
سلام و تبریک ویژه خدمت کمک راهنمای محترم خانم زهره عزیز و تبریک خدمت مسافرشان آقای صدیقی.
انشاالله که ثمره این کارعظیم را چند برابر در مسیر زندگیتان دریافت کنید.
موفق و سربلند باشید.

همسفر زهرا پر.لژیون 8 یکشنبه 12 آبان 1398 11:27 ب.ظ
با سلام و عرض ادب خدمت خانم زهره عزیز استاد خوب ومهربان و همچنین آقای صدیقی ایجنت محترم. به راستی خانم زهره عزیز شما سرشار از عشق و ایمان عجیب هستید و خوشا بحال شماها واقعا. امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشید
همسفرزهره ش یکشنبه 12 آبان 1398 09:53 ب.ظ
با سلام وخدا قوت خدمت تمام عزیزان خدمتگزار به خصوص اقای صدیقی بزرگوار و خانم زهره عزیزم امیدوارم توفیق بخشش و انفاق قسمت تمام دوستداران بشود با آرزوی سلامتی برای تمام بزرگواران
همسفر فهیمه یکشنبه 12 آبان 1398 04:42 ب.ظ
تبریک به کمک راهنمای عزیزم خانم زهره بابت این خدمت ارزشمندتان ودریافت این نشان بعنوان اولین همسفر دنور از شعبه شیخ بهایی به راستی لیاقت این نشست با بزرگ مرد عصر خود جناب آقای مهندس دژاکام را داشتید همواره توفیق و تداوم در خدمت را برایتان از خداوند مسئلت میکنم
همسفرزهراپن لژیون ۸ یکشنبه 12 آبان 1398 03:56 ب.ظ
سلام وخداقوت خدمت خانم زهره استاد عزیزم.. و اقای صدیقی...تبریک بابت این جایگاه بزرگ.وقتی شمارادرکناراقای مهندس دژاکامودراین همایش دیدم خیلی خیلی خوشحال شدم...شماپله های رسیدن به عشق خالق راباعشق بلاعوض به مخلوقین دریافت کردین..با ارزوی موفقیت برای شماازقدرت مطلق..
همسفرنگار یکشنبه 12 آبان 1398 02:34 ب.ظ
باسلام وخداقوت به همه كسانی كه خداوند توفیق چنین خدمتی رابه انان عطاكرده وبسیار خوشحالم كه خانم زهره عزیزم باخدمتهایشان همیشه درس بزرگی بما می دهند وتبریك می گم به همه عزیزان انشاالله كه ماهم بتوانیم راه شمارا ادامه دهیم
همسفر اکرم ابراهیمی لژیون خانم خاطره یکشنبه 12 آبان 1398 12:32 ق.ظ
تبریک میگم خدمت خانم زهره عزیز و آقا مهدی و عزیزانی که عضو دنور هستند.

همسفر خاطره لژیون 14 شیخ بهایی شنبه 11 آبان 1398 02:26 ب.ظ
خداوند اجازه خدمت به بندگانش را به هر کسی نمی دهد مگر بندگان خاص
تبریک به خانم زهره عزیز و آقا مهدی و تمام عزیزیان عضو دنور کنگره 60 که با حرکت درست در مسیر ارزشها توانستند مثلث مالی را در خود تقویت و به این جایگاه برسند.
انشاءالله تمام کسانی که توان مالی دارند با کسب معرفت به این جایگاه دست پیدا کنند
شنبه 11 آبان 1398 10:55 ق.ظ
با سلام وخدا قوت خدمت شما عزیزان
خانم زهره جان شما و آقای صدیقی یکی از بهترین الگوها هستید امیدوارم موفق باشید
همسفر فاطمه ف شنبه 11 آبان 1398 10:33 ق.ظ
تبریک خدمت تمامی بزرگوارانی که محبت و بخشش واقعی را برای ما معنا کردند.
تبریک ویژه خدمت اعضای دنور شعبه شیخ بهایی به خصوص خانم زهره عزیز که به عنوان اولین همسفر از شعب اصفهان موفق به دریافت این نشان با ارزش شدند.گوارای وجودتان باد.
نرگس لژیون 19 شنبه 11 آبان 1398 09:30 ق.ظ
خدا را شکر میکنم که آقای مهندس چنین بستری را فراهم کردند که هیچ کس فکر نمی کرد یک فرد مصرف کننده به چنین حایگاه های برسد وحس های خوبی داشته باشند؛وخیلی خوشحالم که خانم زهره عزیز و آقای صدیقی را در چنین گردهمایی میبینم.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: