عملکرد لژیون نوجوانان
پنجشنبه 5 دی 1398 ساعت 10:03 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر اعظم | ( نظرات )
گزارش عملکرد لژیون نوجوانان

موضوع: بنیان کنگره و سی دی خوی وحشی

در ادامه ی مطلب، سخنان دلنشین نوجوانان عزیز که به بهانه ی اعتیاد پدر خود وارد کنگره شدند و در حال آموزش هستند را می خوانیم...

هم‌سفر آذر: خدا را شاکر و سپاسگزارم که بار دیگر به من توفیق داد در کنار گل‌هایی باشم که بوی عطر آن مانند شکوفه‌های یاس کنگره را معطر می‌کند. بنیان با بنیان‌گذار فرق دارد وقتی صحبت از بنیان می‌شود منظور ریشه و اساس و معماری یک کار است بنیان یعنی متد دی اس تی، بنیان یعنی کارگاه انسان‌سازی، بنیان یعنی عشق و محبت، بنیان یعنی شفاعت کننده قلب‌ها و حال ببینید ما در چه ساختاری در حال آموزش هستیم خوش به حال شما که در این سن وارد کنگره شدید و دارید آموزش می‌گیرید شما آینده کنگره و کمک راهنمایان آینده هستید و خدا را شکر بابت این آموزش‌ها و اینکه ما از کجا به کجا رسیده‌ایم حالا جشن گل‌ریزان نزدیک است و ما باید با آخرین توان شرکت کنیم و این آخرین توان ممکن است در یک شخص ده هزار تومان باشد ممکن است در یک شخص 50 میلیون یا بیشتر باشد باید همه شرکت کنیم و از این جشن الهی و باشکوه لذت ببریم انشا الله برکتش نصیب زندگی شما بشود.

هم‌سفر فائزه: بنیان یعنی ریشه و اساس و اصل. مثل یک درخت که ریشه‌هایش محکم در خاک فرورفته و تنه و شاخه‌ها از آن استفاده و تغذیه می‌کنند کنگره برای ما به همین صورت است.

 هم‌سفر سحر: بنیان یعنی روز تولد آقای مهندس. خانم آذر چرا آقای مهندس اجازه نمی‌دهند برایشان جشن تولد برگزار شود؟ هم‌سفر آذر: به این دلیل که ایشان نمی‌خواهند هزینه‌ای صرف شود و اگر قرار است پولی خرج شود صرف زمین و تحقیقات کنگره بشود ایشان الگوی بی‌نقص هستند و دنبال دیده شدن نیستند وگرنه جشن امروز را به‌جای بنیان می‌گذاشتند تولد آقای مهندس ولی چنین نکردند تا متد دی اس تی و روش درمان اعتیاد در کنگره پا بگیرد و محکم و جهانی شود.

سی دی خوی وحشی

هم‌سفر فائزه: من از این سی دی یاد گرفتم وقتی درختان در جنگل هستند و همه درختان را که نگاه می‌کنیم می‌بینیم برای بقا خودشان در حال جنگ هستند برای پیدا کردن نور باهم می‌جنگند همدیگر را پس می‌زنند و کج رشد می‌کنند گاهی شاخه‌ها روی یکدیگر می‌افتند و به تنه همدیگر می‌پیچند و جنگ برای بقا ادامه دارد وقتی نگاه می‌کنیم می‌بینیم نور در جنگل کمتر دیده می‌شود و تاریک است و میوه‌های جنگلی قابل‌خوردن نیستند و این الگوی طبیعت شبیه آدم‌هایی است که آموزش نگرفته‌اند و برای بقای خودشان و رسیدن به هدف‌هایشان همدیگر را له می‌کنند تا به بالا برسند حسودی می‌کنند کبر دارند و یا پشت سر همدیگر حرف می‌زنند.

هم‌سفر الینا: در ادامه سی دی می‌گوید درختانی که در باغ رشد می‌کنند نگهبان و باغبان دارند بهتر رشد می‌کنند و میوه‌های قابل‌خوردن و خوشمزه‌تری هم می‌دهند مثل آدم‌ها که در کنگره استاد و راهنما دارند و حالشان بهتر است.

هم‌سفر نیلوفر: من احساس می‌کنم هنوز خوی وحشی دارم چون بیشتر اوقات با پدر و مادرم بحث می‌کنم و زیر بار نمی‌روم و می‌دانم کار من غلط است و متوجه شدم که باید آموزش بگیرم.

 هم‌سفر عارفه: من در مدرسه همیشه رقابت داشتم و می‌خواستم نمراتم از دیگر همکلاسی‌هایم بالاتر باشد و حس خوب نداشتم الآن متوجه شدم این کار درست نیست و من باید حس‌های خودم را آلوده نکنم.

هم‌سفر آذر: انسان همیشه در زندگی به معلم دانا نیاز دارد من از وقتی وارد کنگره شدم به استادم خانم شهلا چشم گفتم سی‌دی‌ها را می‌نویسم و هنوز در حال آموزش هستم و در زندگی به آرامش رسیدم. هم‌سفر: من می‌دانم که بعضی از کارهای من اشتباه است ولی پدرم باید خرج ما کند و همه‌چیز بخرد من از پدرم پول گرفتم که شارژ بخرم و دو روز بعد پدرم به من سرکوفت زد که من به تو پول دادم و من خیلی ناراحت شدم. هم‌سفر آذر: بچه‌ها شما باید درک کنید چون شرایط اقتصادی کشور سخت شده.  ما باید سپاسگزار پدر و مادرمان باشیم که با این مخارج دشوار ما را آبرومندانه راهی مدرسه و اجتماع می‌کنند و ما نباید هزاران خوبی را چشم‌پوشی کنیم و یک مسئله بی‌اهمیت را بزرگ کنیم. آقای امین می‌گویند روزی یک هم‌سفر به کنگره آمد و گلایه کرد که شما چرا مسافر من را در تیم ورزشی راه ندادید و بی‌عدالتی است آن شخص درمان مسافرش و کمک‌هایی که کنگره به او کرده نادیده گرفته و همه را زیر سؤال برده گاهی ما هزاران خوبی یک نفر را نادیده می‌گیریم و انگشت می‌گذاریم روی یک مورد کوچک و آن را بزرگ می‌کنیم ما با این آموزش‌ها، خوی وحشی را اهلی می‌کنیم و به آرامش بیشتر می‌رسیم صدایتان روی پدر و مادر بلند نکنید با احترام چشم بگوئید و اگر حق با شما بود این احترام را نگه‌دارید سختی را شما باید از الآن یاد بگیرید تا یک کارآفرین شوید و کم‌کم شروع کنید به قوی کردن پایه‌های مالی خود. اگر پول یک کفش 400 هزار تومان است شما آن را نخرید و یک کفش ارزان‌تر بخرید و بقیه پول را پس‌انداز کنید این ذره‌ذره‌ها زیاد می‌شود. دانه‌دانه غله در انبار است آقای مهندس که الگوی ما هستند روی کمک مالی هیچ‌کس نگاه نکردند کتاب نوشته‌اند، داروی دی سپ را درست کردند و از این طریق که پول به دست آوردند صرف تحقیقات کنگره می‌کنند ما باید به خودکفایی و استقلال برسیم و درس بخوانیم و بتوانیم اطلاعات را عملی کنیم و این یعنی دانایی مؤثر پس ما نتیجه می‌گیریم ما بیشتر باید روی خودمان حساب و تکیه کنیم تا بتوانیم از نیروی درونی که این نیرو فقط و فقط با حس خوب پرورش پیدا می‌کند استفاده کنیم.   

تایپ: هم‌سفر اعظم

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش لژیون های آموزشی،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
آذر همسفر ابراهیم چهارشنبه 11 دی 1398 11:47 ق.ظ
از کمک راهنمای خودم خانم شهلا بابت انتقال مطالب و آموزشها و از مرزبانان و اسیستنت عزیز که به من فرصت خدمتگزاری دادند و از تیم سایت که بسیار زحمت‌میکشتد کمال تشکر دارم .
همسفر شهربانو لژیون۲۴ دوشنبه 9 دی 1398 08:08 ق.ظ
عرض سلام وخداقوت دارم حضور خانم آذر عزیز ولژیون نوجوانان خیلی لذت بردم وآموزش گرفتم ازخداوند مهربان آرزوی سلامتی وتوفیق روز افزون برای همه شما عزیزان رو خواستارم واز خدمتگزاران سایت کمال تشکر دارم.
همسفرالهه.لژیون 14.خانم خاطره. جمعه 6 دی 1398 10:23 ب.ظ
سلام وعرض ادب وخداقوت خدمت خانم آذرعزیزم ولژیون نوجوانان پرانرژی وشاد.دوستتون دارم.
همسفر رویا جمعه 6 دی 1398 10:03 ب.ظ
همسفران نوجوان عزیز و دوست داشتنی صحبت های شما آکنده از عطر خوش شور زندگی است زلال یکدلی و مهربانی، همرنگی و صفا و همبستگی در میان شما موج می زند. آفرین بر شما بسیار لذت بردم.
از خانم آذر عزیز که عاشقانه و خالصانه خدمت می کند بسیار سپاسگزارم .
همسفر مینا پنجشنبه 5 دی 1398 05:16 ب.ظ
بسیار عالی بود خدا قوت خانم‌آذر عزیزم
همسفرصفورا پنجشنبه 5 دی 1398 02:25 ب.ظ
بسیارعالی بود.خوشابه حال نوجوانان که توی این سن باکنگره آشناشدندوازاین طریق راه رسیدن به آرامش ودرست زندگی کردن را می آموزند.بایدقدرهرلحظه درکنگره بودن رابدانیم.
همسفرشهین ازلژیون ۲۲ پنجشنبه 5 دی 1398 01:55 ب.ظ
با عرض سلام وادب خدمت خانم اذر عزیز
تبریک می گویم بابت اموزشهایتان در لژیون نوجوانان
وبرایتان جایگاههای بالاتری را ارزومندم.
همسفر اکرم ابراهیمی لژیون خانم خاطره پنجشنبه 5 دی 1398 12:14 ب.ظ
خدا قوت میگم به خدمتگزاران سایت.
همسفر اکرم ابراهیمی لژیون خانم خاطره پنجشنبه 5 دی 1398 12:13 ب.ظ
تشکر و سپاس فراوان خدمت خانم آذر عزیز که به این زیبایی بیان کردند.
خدا قوت میگم خدمت لژیون نوجوانان.
همسفر سارا پنجشنبه 5 دی 1398 12:12 ب.ظ
بسیار عالی بود لذت بردم
خداقوت و سپاس از تک تک عزیزان لژیون نوجوانان..از وجودتون در کنگره آموزش و لذت می برم
خانم اعظم عزیز خداقوت و سپاس
همسفرحکمت پنجشنبه 5 دی 1398 12:10 ب.ظ
عرض ادب واحترام خدمت خانمدآدر عزیز واعضای لژیون نوجوانان،بسیار سپاسگزارم بابت مطالب بسیار دلنشین وآموزنده تان.واقعاًلذت می برم وخوشحالم که در این سن و سال درحال آموختن آموزشهای ناب کنگره هستید. برایتان آرزوی موفقیت درتمام شئونات زندگی تان رااز خداوند خواستارم.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic