مشارکت مکتوب در باب دستور جلسه«OT»
یکشنبه 13 بهمن 1398 ساعت 02:18 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر فاطمه ف | ( نظرات )
مشارکت های مکتوب همسفران لژیون پنجم؛ کمک راهنما همسفر فرزانه

در باب دستور جلسه هفتگی؛ «OT»

این داروی شفابخش بیماری‌هایی مانند ام‌اس، کولیت روده، بیماری‌های قلبی، زخم و ورم معده و مشکلات روده و سایر بیماری‌ها را درمان می‌کند.سیستم‌های ازکارافتاده و سیستم عصبی و هورمونی را ترمیم کرده به‌طوری‌که شخص پس از یازده ماه هیچ‌گونه نیاز و وسوسه‌ای ندارد....

سلام دوستان فرزانه هستم هم‌سفر (کمک راهنما)

کنگره 60 مرکز تشکیلات تحقیقاتی و درعین‌حال علمی و کاربردی است در سال 1375 بنیان کنگره آقای مهندس حسین دژاکام راه‌حلی را تست و آزمایش کردند؛ و در آذرماه سال 1376 راه قطعی درمان اعتیاد را یافتند. ایشان دریافتند که درد و درمان در خود تریاک است. باور این موضوع برای خیلی‌ها سخت و یا غیرممکن بود. دارویی که می‌تواند ضد درد و پادزهر باشد در اثر سوءاستفاده به ماده‌ای خطرناک تبدیل می‌شود و می‌تواند تخریب و نابودی را به همراه داشته باشد.

در آن زمانی که همه و حتی پزشکان و مدعیان درمان اعتیاد فقط قطع ناگهانی و یا جایگزین‌هایی مانند متادون و یا قرص‌های آرام‌بخش و سقوط آزاد را می‌شناختند و عملاً از درمان اعتیاد عاجز و درمانده بودند شجاعت و ایمان و زحمات این بزرگ‌مرد دری را بر روی انسان و درمان قطعی اعتیاد گشود...

با پیشنهاد و کمک و یاری جمعیت احیای انسانی کنگره 60 ده سال طول کشید و با انجام پایلوت بر روی معتادان مرکز مطالعات با آزمایش‌ها دریافت که تنها راه نجات استفاده از این داروی شفابخش با روش دی اس تی است در پی آن سازمان علوم پزشکی و بهداشت کشور با تولید این دارو موافقت کرد.

مشخص شد هر گرم تریاک معادل چند سی‌سی شربت اوتی یا اپیوم تینکچر است. مشخص شد در 1000 سی‌سی شربت اوتی 100 گرم تریاک وجود دارد اوتی از نوع داروهای خالص گیاهی است و محصولی لابراتواری نیست هیچ‌یک از ترکیبات آن حذف یا کم‌وزیاد نشده و تمام ترکیبات در کنار یکدیگر قرار دارند.

مثلاً یک آلکالوئید آدرنالین را افزایش می‌دهد و آلکالوئید دیگر آن را کاهش می‌دهد. در این دارو ترکیبات حیاتی همچون کلسیم، پتاسیم، فسفات‌ها، مواد قندی و اسیدلاکتیک وجود دارد. این دارو توسط کمک راهنما و در وعده‌های مشخص در پله‌های 21 روزه تیپر می‌شود و فرد مصرف‌کننده از کلینیک‌های مشخصی داروی خود را دریافت و مصرف کند.

این داروی شفابخش بیماری‌هایی مانند ام‌اس، کولیت روده، بیماری‌های قلبی، زخم و ورم معده و مشکلات روده و سایر بیماری‌ها را درمان می‌کند.سیستم‌های ازکارافتاده و سیستم عصبی و هورمونی را ترمیم کرده به‌طوری‌که شخص پس از یازده ماه هیچ‌گونه نیاز و وسوسه‌ای ندارد. حال به تعدادی از صدها عارضه جدی که تریاک‌های موجود در بازار برای مصرف‌کنندگان به وجود میاورند اشاره می‌کنم کمبود شدید انرژی اختلالات جنسی و اختلالات شدید خلقی افت فشار سردرد و سرگیجه اختلال در تکلم و حافظه روان‌پریشی جنون آنی سکته‌های قلبی و مغزی. مزایای استفاده از داروی شفابخش اوتی ازنظر قانونی مشکلی ندارد اندازه‌گیری آن آسان است قیمت آن کاملاً مناسب است غلظت آن استاندارد هست دست قاچاقچیان را کوتاه می‌کند و شخص مصرف‌کننده به یک داروی سالم و خالص بدون خماری و عاری از هر نوع میکروب و کاملاً بهداشتی دسترسی میابد زیرا در این دارو از آب مقطر و الکل به‌عنوان حلال و ضد کپک و میکروب‌کش استفاده‌شده است.

سلام دوستان کیمیا هستم هم‌سفر

پاراسلوس، زاده یازده سپتامبر 1493 یک کیمیاگر بود که در اتریش متولد شد. او اولین شخصی بود که متوجه شد آلکالوئیدهای تریاک در الکل بسیار بهتر از آب حل می‌شود. به محلول اوتی دست‌یافت و نام آن را لادانوم گذاشت. تا قرن نوزدهم لادانوم به برای تسکین درد و داروی خواب‌آور بکار می‌رفت البته در ایران باستان از تریاک به‌عنوان نوشدارو و داروی ضد درد استفاده می‌شد.

شربت تریاک اپیوم تینکچر یا اوتی درسال 1390 توسط مرکز مطالعات اعتیاد ایران با همکاری جمعیت احیای انسانی کنگره 60 پروتکل درمان اعتیاد را اجرا کرد و در طی چند مرحله و با موفقیت 5000 نفر مصرف‌کننده مواد مخدر با روش دی اس تی و داروی شفابخش اوتی در طی یازده ماه به درمان کامل رسیدند داروی اوتی یکی از داروهای گیاهی ساخته‌شده از الکل است رنگ آن قرمز متمایل به قهوه‌ای و طعم آن بسیار تلخ بوده وازده درصد پودر تریاک معادل یک در صد مرفین است این محلول تمامی آلکالوئیدهای تریاک مرفین و کدئین می‌شود.

سلام دوستان مریم هستم یک هم‌سفر

تاکنون روش‌ها و داروهای مختلفی در جهان برای درمان اعتیاد مورد کاوش قرارگرفته و بودجه‌های زیادی صرف آن شده است؛ اما نتوانسته پاسخگوی داوطلبینی باشد که خواستار ترک مواد بوده‌اند چراکه خانه از پای‌بست ویران است خواجه دربند نقش ایوان است. تنها آقای مهندس دژاکام به این علم دست یافتند و دریافتند که اعتیاد یک جایگزین مزمن است و قابل‌درمان است نه مسمومیت است و نه لاعلاج.

با داروی اوتی موفق شدند این بیماری را درمان کنند شربت تریاک شامل تمامی آلکالوئیدهای تریاک مرفین و کدئین می‌باشد و یکی از قوی‌ترین داروهای مشتق از مرفین است داروی اوتی کامل‌ترین و بی‌خطرترین و کم‌هزینه‌ترین دارو برای درمان اعتیاد است یکی از مزایای استفاده از این دارو این است که معتادان به مواد افیونی خیلی راحت به مصرف این ماده منتقل می‌شوند. عوارض جانبی متادون مثل خواب‌آوری را ندارد ماندگاری این دارو بالاست و مصرف‌کنندگان از آن رضایت کامل دارند. نکته مثبت دیگر این دارو تنظیم دوز مصرف آن خیلی راحت است. از این دارو می‌توان به‌عنوان مولتی دارو یادکرد به همین دلیل که این ماده از ترکیبات دارویی بسیاری تشکیل‌شده که هر یک می‌تواند نقش درمانی خاصی را درباز سازی سیستم‌های تخریب‌شده داشته باشد. ازآنجاکه ساختار سیستم‌ها در گیاهان و انسان شباهت‌هایی دارند این اپیود گیاهی شباهت شیمیایی با مواد شبه افیونی تولیدی بدن انسان دارد می‌تواند درمان را به‌خوبی پیش ببرد.

سلام دوستان پریناز هستم یک هم‌سفر

اوتی مخفف اپیوم تینکچر به معنی شربت تریاک است؛ که در آن از الکل استفاده می‌شود ممکن است خیلی‌ها بگویند که تریاک با الکل سازگاری ندارد اما الکل موجود در آن بسیار کم است و نقش حلال را دارد و باعث جذب سریع آن توسط بدن و مانع از کپک زدن شربت می‌شود. در قدیم تریاک به‌عنوان نوشدارو مطرح می‌شد و خیلی‌ها را از مرگ نجات می‌داد ولی این عمل در دست اطبا بود و طبیب یا حکیم میزان مصرف را تعیین می‌کرد در اوتی ترکیبات دیگری مانند تریاک و آب هم وجود دارد هم‌چنین بیش از 25 آلکالوئید دارویی منحصربه‌فرد را در خود جای‌داده ازجمله مرفین، کدئین، پاپاورین، تبائین و.نام برد همچنین موسیلاژ، موم، کائوچو، املاح معدنی، مواد قندی و مواد خنثی مانند مکونین پرفروزین نیز در تریاک یافت می‌شود یکی از معجزات اوتی این است که تمام مصالح ساختمانی سیستم عصبی انسان در آن وجود دارد بنابراین زمانی که این دارو وارد بدن می‌شود سیستم عصبی هر چه را کم دارد از این دارو دریافت می‌کند. تریاک نقش دارویی مؤثری در علم طب دارد اما به‌مرورزمان و استفاده غلط و نابجا به یک هیولای مخوف تبدیل شد. به فرموده آقای مهندس همه داروهای مخدر در ابتدا نقش و خاصیت دارویی داشته‌اند و اگر در جای مناسب استفاده کنیم شفابخش و مؤثر هستند و اگر در جای نامناسب استفاده کنیم ویرانگر و مخرب خواهند بود. عاملی که باعث می‌شود من از نعمت‌های خداوند درست استفاده کنم تفکر وجهان بینی من است. درزمانی که نمی‌شد نام تریاک را به‌عنوان دارو بر زبان آورد شربت تریاک به‌عنوان داروی درمان اعتیاد پذیرفته شد؛ و نتیجه سال‌ها تلاش بنیان کنگره شصت به ثمر رسید

 

سلام دوستان نسرین هستم هم‌سفر

همه انسان‌ها تصور می‌کنند بهترین راه کوتاه‌ترین راه است درنتیجه به‌درستی یا نادرستی آن باور ندارند. راهی را می‌روند که زودتر به خواسته‌های خود برسند و لذا مشق‌هایشان همیشه ناتمام وبی محتوا باقی می‌ماند و مجبورند دوباره بنویسند غذای نیمه‌پخته و یا خام قابل‌مصرف نیست.

هر کاری چاره‌ای دارد تمام متخصصان گفتند: بیماری اعتیاد لاعلاج مرموز و پیش‌رونده است. انسانی ازخودگذشته و باتجربه اعلام کرد اعتیاد درمان دارد و روش درمان اعتیاد روش تدریجی و بدون بازگشت است حقانیت این متد پس از 22 سال روشن‌تر و بزرگ‌تر می‌گردد. همانند یک نهال کوچکی بود که از عمق خاک بیرون آمد و حالا تبدیل به یک درخت بزرگ و پر از میوه شده در ابتدا برای سایر انسان‌ها باورش سخت بود که بتوان با روش دی اس تی و داروی اوتی اعتیاد را بشود درمان کرد.

ولی با کمک و تلاش مستمر و پیگیر آقای مهندس و با آموزش‌هایشان همه متوجه شدند بیماری اعتیاد را می‌شود درمان کرد البته این دارو بایستی در زمان معینی و در مقدار مشخص مصرف می‌شود و تأثیر خودش را در پله‌های 21 روزه در جسم انسان بگذارد؛ یعنی باعث شود که ناقل‌های عصبی یا مواد شبه افیونی بدن انسان کاملاً راه‌اندازی شود. با آموزش متون کتاب‌ها و سی‌دی‌ها جهان‌بینی و نگرش فرد تغییریافته و روان و جسم هر دو به تعادل موردنیاز می‌رسد.

با احترام؛ اعضای لژیون پنجم، لژیون کمک راهنما هم‌سفر فرزانه ک

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت های مکتوب،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر مینا دوشنبه 14 بهمن 1398 09:26 ب.ظ
خداقوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم فرزانه ی عزیزم و اعضای لژیونشان بسیار عالی و آموزنده بود خداقوت
همسفرزهره ف دوشنبه 14 بهمن 1398 12:27 ب.ظ
خداقوت خدمت کمک راهنمای عزیزخانم فرزانه واعضای لژیون پنجم خیلی عالی وآموزنده بود سپاسگزارم.
تشکرازخانم الهه عزیز
همسفر اکرم ابراهیمی لژیون خانم خاطره یکشنبه 13 بهمن 1398 10:58 ب.ظ
بسیار عالی بود
همسفر سمیه یکشنبه 13 بهمن 1398 03:42 ب.ظ
باتقدیم ادب واحترام خدمت خانم فرزانه عزیزم واعضای لژیون پنجم ،بسیار عالی وآموزنده بود ،خیلی استفاده کردم ،تشکر وسپاس از شما عزیزان.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو