گفت و گو با همسفر لیلا در باب دستور جلسه هفتگی
دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 07:30 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر الهام ر | ( نظرات )
شربت OT بهترین و کامل ترین داروی درمان اعتیاد

گفت و گو با همسفر لیلا 

در باب دستور جلسه هفتگی« OT»

الآن یاد گرفتم و به تجربه دیدم که تنها راه درمان اعتیاد همان روش دی اس تی و شربت اوتی هست ...


از آشنایی خود با کنگره برایمان بگویید و به نظر شما چگونه درمان اعتیاد با شربت اوتی امکان‌پذیر است؟

از طرف یکی از آشناهایمان پیام کنگره را دریافت نمودیم. ایشان یک سری اطلاعاتی در مورد کنگره ۶۰ و راه و روشش برای مسافرم و من توضیح دادند و بعد از صحبت‌های این دوست گرامی من به سایت رفتم و کمی در مورد کنگره ۶۰ اطلاعات به دست آوردم و این‌گونه بود که با این مکان مقدس آشنا شدم.

 به نظر من تمام کسانی که مسافرشان به رهایی و درمان رسیده‌اند خود گواه بر درست بودن این موضوع دارد با مراجعه به سایت و گرفتن آمار متوجه می‌شویم که باراندمان ترین و بهترین دارو برای درمان اعتیاد همین شربت شفابخش اوتی است که سیستم ایکس انسان که براثر مصرف مواد آسیب‌دیده را ترمیم می‌کند.

 

برای ما از تجربه خود و مسافرتان قبل از ورود به کنگره و بعدازآن بگویید؟
قبل از ورود به کنگره واقعاً روزهای بسیار سختی را پشت سر هم می‌گذراندیم که یادآور آن روزها برایم خیلی سخت و عذاب‌آور است. چون نمی‌دانستم چطور با این واقعه دردناک که در زندگی‌ام رخ‌داده است، روبرو شوم علمی که الآن دارم قبلاً نداشتم و تمام راه‌کار برای مشکل فرزندم کمپ بود که به خاطر عدم اطلاعات و آگاهی و استفاده نادرست برای ترک فرزندم تخریب‌های فراوانی به خود و فرزندم وارد شد. ولی الآن یاد گرفتم و به تجربه دیدم که تنها راه درمان اعتیاد همان روش دی اس تی و شربت اوتی هست حتی اگرچند سال طول بکشد. این را نه برای تبلیغ بگویم چون کنگره احتیاج به تبلیغ ندارد. راهی است که تعداد زیادی از مصرف‌کنندگان رفته‌اند و به درمان رسیده‌اند به قول جناب مهندس علمی که تجربه‌شده باشد سندی بدون نقص است.


لطفاً برای ما از روش درمان و شربت اوتی بگویید تا کسانی که هنوز این راه را تجربه نکرده‌اند به آن آگاه شوند؟
این روش به همراه شربت اوتی بهترین راه درمان است برای هر نوع مواد مخدر و هر میزان مصرف. این روش تدریجی است و در سه وعده صبح، ظهر، شب مصرف می‌شود و شربت تریاک از ترکیبات قدرتمندی است که بدن انسان به این ترکیبات احتیاج دارد که شخص سالم به‌خودی‌خود این مواد در بدن او ترشح می‌شود ولی شخص مصرف‌کننده با استفاده مواد مخدر بیرونی تولید داخل جسم را برهم زده و یا کاملاً از کار انداخته است این مواد شامل سیستم ضد درد و افسردگی و ...می‌باشد که می‌تواند پوشش‌دهنده کامل عوارض سندروم محرومیت یا خماری ناشی از قطع هر نوع مواد مخدر می‌باشد. این روش درمان ۱۱ ماه طول می‌کشد که بخشی از این سفر درمان شربت اوتی و بخش دیگر درمان آموزش جهان‌بینی می‌باشد.


لطفاً تجربه خودتان را از روش‌های دیگر مانند متادون درمانی و یا کمپ و...بگویید و تفاوت آن با روش کنگره ۶۰ و شربت اوتی  در چیست؟
مسافر من خیلی مدت کوتاهی از متادون استفاده کردند و این به خاطر این بود که می‌دانستند متادون تأثیر مخربی بر روی تمام ارگان‌های بدن دارد ولی زمانی که با کنگره آشنا شدیم به عینه الگوهای که در کنگره و با داروی اوتی درمان شده بودند را دیدند و به این باور رسیدند که اگر بخواهند درمان بشوند فقط با همین روش است چون  رهایی‌ها را مرتب در سایت می‌دیدند. به همین خاطر ایمان زیادی به این دارو و کنگره پیدا کردند به دلیل اینکه برخلاف انجیوهای دیگر در کنگره هم‌روی جسم وهم روی روان وجهان بینی کار می‌شود و این اعتقاد را پیدا کردند زمانی که این سه اصل درست کنار هم باشد میتوانند به رهایی کامل برسند.


به نظر شما چرا آقای مهندس شربت اوتی را بهترین و کامل‌ترین دارو برای درمان اعتیاد انتخاب کردند؟
ایشان میگویند بهترین درمان در خود درد است و دیگر اینکه کامل‌ترین داروی است که می‌تواند سیستم ایکس که همان سیستم عصبی مرکزی و کلیه هورمون‌ها و غدد درون‌ریز و برون‌ریز که بر روی رفتار و کردار ما اثر می‌گذارد و.‌ را که با مصرف مواد مخدر از چرخه تعادل خارج‌شده را به تعادل برساند. به دلیل اینکه  این شربت از ۲۵ الی ۵۰ آلکالوئید تشکیل‌شده و در صنعت پزشکی استفاده‌های فراوانی می‌شود و برای درمان عالی است


آیا خود شربت اوتی وابستگی دارد؟
بله قطعاً هر چیزی که در مصرف آن زیاده‌روی شود وابستگی می‌آورد. اگر کسی خارج از بحث کنگره و پروتکل درمان از این شربت استفاده کند وابستگی به همراه دارد در اینجا هرکسی بسته به نوع و میزان مصرف مواد مخدر خود یک نوع پروتکل درمان دارد که به روش تدریجی و طی ۱۱ ماه تیپر می‌شود و به درمان می‌رسد.


برای کسانی که برای بار اول است که اسم شربت اوتی را می‌شنوند و از این شربت اطلاعات کمی دارند توضیح دهید که این شربت از چه چیزهایی تشکیل‌شده و آیا می‌شود بدون شرکت کردن در کلاس‌های جهان‌بینی فقط با خوردن شربت اوتی به درمان رسید؟
این شربت از تریاک خالص و مقدار خیلی کمی الکی و آب مقطر تهیه‌شده است؛ همه‌جا یافت نمی‌شود بعضی از کلینیک‌ها این شربت را توزیع و پخش می‌کنند که اکثراً زیر نظر کنگره ۶۰ می‌باشد.
در مورد کلاس‌های جهان‌بینی باید بگویم که درمان باید سه مؤلفه جسم، روان، جهان‌بینی هر سه در کنار هم به درمان برسند اگر هرکدام از آن‌ها را به تنهای به کار بگیرید هرگز به درمان نمی‌رسید حتماً باید دیدگاه ما نسبت به جهان پیرامون ما تغییر کند و اگرنه باهمان دیدگاه که قبلاً بود که شخص به سراغ مواد مخدر رفت پس اگر همان دیدگاه باشد بازهم به سمت مواد مخدر می‌رود؛ و نکته حائز اهمیت دیگر اینکه باید توسط راهنماهای دوره‌دیده که خود روزی مصرف‌کننده بودند پروتکل درمان را دریافت کند و طبق پروتکل خود شربت را کاهش دهد.


کلام آخر
من از جناب مهندس بابت تمام زحماتی که برای ما کشیدند و خانواده عزیزشان تشکر و قدردانی می‌کنم و آرزوی سلامتی طول عمر و بهترین‌ها را برایشان دارم از راهنمای مسافرم آقای ایوبی تشکر می‌کنم راهنمای خوبم خانم فرزانه عزیز و همه‌کسانی که خدمتگزار صادق کنگره هستند تشکر می‌کنم.
ممنون از اینکه وقت خودتان را در اختیار من قراردادید و از مصاحبه با شما خیلی لذت بردم آرزوی موفقیت برای شما و خانواده محترمتان دارم.

تهیه و تایپ گزارش: هم‌سفر الهام ر 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گفت و گو،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر مانا جمعه 18 بهمن 1398 11:59 ب.ظ
خانم لیلا عزیز از حس قشنگی که دارید لذت بردم .از همه مهم تر پشتکار فوق العاده شماست که نشان دهنده ایمان شما به کنگره است.
همسفر آزاده پنجشنبه 17 بهمن 1398 11:03 ق.ظ
از خانم لیلا بسیار سپاس گزارم که با حس شیرین خود اینگونه شربت او تی را توصیف کردند ،واقعا چه کسی تصور می کرد چیزی که اکثر ما تصور می کردیم زندگی مان را نابود کرده ،اینچنین زیبا به توصیف درآید!؟خداوند را بابت این اکسیر شفابخش شکر،از خانم الهام عزیز بابت طراحی سوالات به جا و تهیه گزارش بسیار ممنونم..تشکر فراوان از عکاس محترم
همسفرزهره وهمسفریگانه شیخ بهایی سه شنبه 15 بهمن 1398 08:47 ب.ظ
تبریک به خانم لیلای عزیزم خیلی خوب وجامع درمان با اوتی را بیان کردید خدا قوت گلم امیدوارم به خواسته ی قلبت برسی
الهام همسفر پژمان از لژیون ۱۴شیخ بهایی دوشنبه 14 بهمن 1398 11:49 ب.ظ
خدا قوت به خانم لیلا و الهام عزیزم
همسفرالهه.نشریات. دوشنبه 14 بهمن 1398 10:00 ب.ظ
سلام وعرض احترام خدمت خانم لیلاخوبم.بسیارزیبابیان کردید.تشکرازخانم الهام عزیزم.
همسفرزهره ف دوشنبه 14 بهمن 1398 11:44 ق.ظ
عرض سلام وخداقوت خدمت خانم لیلای عزیز
ازصحبتهای آموزنده شمابسیارلذت بردم.
امیدوارم شمارادرجایگاههای بالاببینیم.
تشکرازخانم الهام عزیزوکلیه خدمتگذاران سایت
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic