کارگاه آموزشی همسفران و تقدیر و تشکر از کمک راهنما همسفر زهره
دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 11:00 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر مینا | ( نظرات )

جلسه دوم از دور بیست و یکم کارگاه‌های آموزشی هم‌سفران نمایندگی شیخ بهایی با استادی هم‌سفر مهین و نگهبانی هم‌سفر الهام و دبیری هم‌سفر مهری با دستور «OT » و «تقدیر و تشکر از کمک راهنما هم‌سفر زهره» روز دوشنبه 14 بهمن‌ماه 1398 ساعت 15 برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی مراسم تقدیر و تشکر از کمک راهنمای محترم همسفر زهره برگزارشد. استادمحترم خانم مهین فرمودند: خداوند توفیق خدمت به انسان‌ها را به هرکسی عطا نمی‌کند اگر توانستیم امروز دست کسی را بگیریم، اگر توانستیم غمی از دل کسی برداریم، اگر توانستیم باری از روی دوش کسی برداریم، این خدمات خیلی ارزشمند است...

سخنان استاد:

خدا رو شکر می‌کنم که بار دیگر خداوند توفیق داد که در این جایگاه قرار بگیرم و در حضور شما عزیزان باشم و خدا رو شکر امروز با دستور جلساتی در خدمت شما عزیزان هستم که هر دو اگر بخواهیم حساب کنیم شگفتی در کنگره است. مخصوصاً بخش اول دستور جلسه امروز که شربت شفابخش اوتی است؛ که برای درمان مسافران رقم‌زده شد و خدا را شکر که داریم از آن استفاده می‌کنیم و دستور جلسه دوم ما تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات 5 ساله خانم زهره است. انشالله که بتوانیم در کنار هم یک جلسه پر از انرژی و خیلی خوب داشته باشیم و استفاده کنیم؛ و اما در مورد دستور جلسه اول که اوتی است همیشه از اول به ما یاد دادند که با شربت شفابخش اوتی از اوتی نام ببریم همان‌طور که می‌دانید اوتی نام اختصاری اپیوم تینکچر است که همان تریاک است و اپیوم تینکچر یعنی شربت تریاک که این شربت از تریاک خالص و یک مقداری از الکل و آب مقطر تشکیل‌شده است.

 اگر بخواهم از پیشینه شربت اوتی و چگونگی تولید آن برای شما بگویم به قول آقای مهندس که در روز چهارشنبه تعریف کردند فرمودند که وقتی خداوند بخواهد راهی باز شود مسیر هموار می‌شود و این هم خواست خداوند و معجزه الهی بود که برای افرادی که در کنگره هستند رقم خورد و به دستان پربرکت آقای مهندس رقم خورد آقای مهندس در صحبت‌هایشان فرمودند که من فکر درمان اعتیاد حتی ترک را نداشتم وقتی‌که شروع کردم برای حرکت آرام‌آرام با تیپر کردن و سر ساعت مواد مصرف کردن مسیر درمان برای من باز شد و بعد شروع کردم با همان اپیوم درمان کردن که خیلی دور از باور بود که بشود درمان اعتیاد را با خود مواد مخدر انجام داد ما هم‌سفران از تریاک متنفر بودیم وقتی اسم تریاک می‌آمد یه انزجاری به ما دست می‌داد اما غافل از اینکه خداوند درمان را در خود تریاک قرار داده بود و ما از آن چیزی که فرار می‌کردیم باید به آن نزدیک می‌شدیم و استفاده درستی می‌کردیم وقتی آن تعصبات را کنار گذاشتیم و با نقطه تفکری که ایشان به همه‌ی ما دادند آگاه شدیم و از تریاک به‌عنوان دارویی استفاده شد برای درمان اعتیاد. سختی‌هایی که استفاده از تریاک برای درمان اعتیاد داشت خیلی زیاد بود هم‌سفرانی که به‌تازگی به کنگره آمدند شربت اوتی خیلی به راحت در اختیار مسافرانشان قرارگرفته از گذشته‌ای که با اپیوم سفر می‌کردند برایشان ملموس نیست اما قبلاً که با اپیوم سفر می‌کردند خیلی مسائل را به دنبال داشت مصرف‌کنندگان مجبور بودند از ساقی موادشان را تهیه کنند و این باعث می‌شد که هنوز آن ارتباط برای مصرف‌کننده‌ای که می‌خواهد سفر کند باشد و این خودش یک معضل بود و تریاکی که می‌گرفتند ناخالص بود وقتی مصرف می‌کردند گاهی اوقات وقتی مصرف می‌کردند نتیجه نمی‌گرفتند یا آن کارایی را برای بدنشان نداشت زمان مصرف، مکانی که باید مصرف می‌کردند جایی مخصوصی احتیاج داشت یادم هست مسافر خود من وقتی سفر می‌کردند حتماً باید زمان مصرف مهمان خانه ما نمی‌آمد و حتماً باید محیط خلوت بود. زمانی که بحث اوتی به کنگره آمد آقای حکیمی در این عرصه خیلی زحمت کشیدند و با علوم پزشکی اصفهان مذاکره کردند و آن‌ها پذیرفتند که شربت اوتی وارد پروسه درمان شود و آقای مهندس روز چهارشنبه کامل توضیح دادند که قبلاً افراد خاصی را جزء پروژه اوتی قرار می‌دادند و به‌صورت نمونه روی آن‌ها کار می‌کردند و آقای حکیمی حواسشان بود که حتی یک قرص مصرف نکنند و این پروژه با مشکل برخورد نکند. خدا رو شکر که به نتیجه رسید و مسافران ما با کمترین هزینه در کلینیک‌ها استانداردترین دارو را می‌توانند تهیه کنند که نه احتیاج به‌جای مخصوصی دارد و نه دلهره‌ای دارند خیلی راحت می‌توانند سر ساعت مصرف کنند و به کارهایشان برسند؛ و خیلی عالی می‌توانند یک سفر عالی و استانداردی داشته باشند. 

ما باید سپاسگزار باشیم و قدر این شربت شفابخش را بدانیم و این ظاهر قضیه است که ما می‌بینیم این دارو در باطن چیزهای دیگری در این دارو وجود دارد که شاید برای ما هنوز زمینه‌سازی نشده است که متوجه شویم و بدانیم و یا جامعه علمی ما بتواند از آن استفاده کند فراهم نشده است امیدواریم که انشالله در آینده‌های خیلی نزدیک علم به این مسئله پی ببرد که برای درمان خیلی از بیماری‌ها می‌شود از شربت اوتی استفاده کرد چیزی که این دستور جلسه می‌خواهد به ما یاد داوری کند این است که حواسمان جمع باشد. پای این پروژه اوتی خیلی زحمات کشیده شده است خیلی‌ها رفتند و آمدند تا توانستند اعتماد جامعه علمی و پزشکی را جلب کنند تا این کار به ثمر برسد و بتواند برای درمان عزیزان ما استفاده شود امیدوارم که همه‌ی مسافران و هم‌سفران قدر چیزهایی که در کنگره به‌صورت رایگان با عشق به ما دادند بتوانیم قدردان باشیم. جا دارد تشکر کنم از کسانی که در قسمت اوتی تلاش می‌کنند آن‌ها مسافران خودتان هستند که در کلینیک‌ها زحمت می‌کشند امروز ما باید قدردان حرکت آن‌ها و قدم‌هایی که برمی‌دارند باشیم. از آقای مهندس و خانواده عزیزشان که همیشه تلاششان این است که این راه هموار باشد تا آن‌های که دردمند هستند بتوانند به درمان برسند تشکر می‌کنیم.

و اما در مورد دستور جلسه دوم امروز روز تقدیر و تشکر از خدمات خانم زهره عزیز است من به این واقف هستم که شما چقدر ایشان را دوست دارید همه‌ی ما با حلقه‌های عشق و محبت به هم زنجیرشده‌ایم آن چیزی که همه‌ی ما را به کنگره هدایت کرد درد مشترک بود و آن چیزی که مارا به هم پیوند داد محبت بود، این محبت و عشق درونی انسان‌ها مثل یک آیینه‌ی زلال و صاف و درخشنده است و هرکسی می‌تواند خودش را درون این آیینه ببیند و می‌تواند خودش را یک محکی بزند. برای خانم زهره خیلی خوشحالم و به ایشان تبریک عرض می‌کنم و در اصل به آقای مهندس تبریک عرض می‌کنم و همین‌طور از خانم طاهره عزیز تشکر می‌کنم و از همه عزیزانی که باعث شدند این آموزش‌ها را بگیریم و بتوانیم قدم برداریم تشکر می‌کنم.

خانم زهره عزیز وقتی وارد کنگره شدند مثل همه‌ی ما باحال خراب آمدند و اگر می‌بینید آرامش دارند و عاشق خدمت هستند مطمئن باشید که فرمان‌برداری را یاد گرفتند و آموختند که اول باید خودشان را بشناسند، اعتیاد را بشناسند، آموزش بگیرند و به‌واسطه آن شناختی که پیدا کردند آرام‌آرام قدم برداشتند و امروز به این حال خوش رسیدند و این خیلی سرمایه بزرگی است خداوند توفیق خدمت به انسان‌ها را به هرکسی عطا نمی‌کند اگر توانستیم امروز دست کسی را بگیریم، اگر توانستیم غمی از دل کسی برداریم، اگر توانستیم باری از روی دوش کسی برداریم، این خدمات خیلی ارزشمند است. به قول آقای مهندس امروز که عصا را از کور می‌دزدند کمک و خدمت به دیگران جایگاه خیلی بالایی دارد. گاهی اوقات کسانی که بیرون از کنگره هستند تعجب می‌کنند و می‌گویند مگر به شما دستمزد می‌دهند که تا این حد مشتاق خدمت کردن هستید چون آن‌ها واقعاً نمی‌دانند که به ما چه چیزی دادند اما خود ما می‌دانیم که چه چیزی گرفته‌ایم و در ازای آن چه‌کار می‌کنیم و مطمئن هستم که این قضیه در وجود خانم زهره اتفاق افتاده است که همیشه آن چیزی که دریافت کرده‌اند جلوی چشمشان است. گاهی اوقات که با ایشان صحبت می‌کردم می‌دیدم این مسیری که طی کرده‌اند خیلی سخت بوده است اما خدا را شکر با توفیق الهی و با آموزش‌هایی که گرفته‌اند و فرمان‌برداری‌شان این مسیر سخت را با آرامش سپری کردند صفت بارز ایشان همین فرمان‌برداری‌شان بوده. عاشق آقای مهندس و خانم آنی هستند و کاملاً حواسشان جمع است که آن چیزی که اتفاق بیفتد در راستای اهداف کنگره باشد. از صمیم قلب به ایشان تبریک می‌گویم و از ایشان خیلی آموختم زمانی که وارد شعبه شیخ بهایی شدم وجودشان باعث دلگرمی من بود. قطعاً ره‌جوهای ایشان هم فرمان‌بردار هستند و راه ایشان را ادامه می‌دهند. به آقای صدیقی هم تبریک عرض می‌کنم که در کنار ایشان قرار گرفتند و این مسیر را ادامه دادند. صفت بخشندگی را به‌وضوح در وجود خودشان تبلور دادند و بخشندگی خودشان را هم از وقت و زمان و هم از مال نشان دادند و مطمئن هستم آن چیزی که دریافت می‌کنند این لذت را برایشان چند برابر می‌کند این بخشندگی‌ها با رها شدن یک انسان از دام اعتیاد بزرگ‌ترین و شیرین‌ترین شهدی است که خداوند می‌تواند به ما بچشاند. امیدوارم بازهم در کنار خانواده‌ی محترمشان در حال خدمت باشند ایشان اسیستانت شعبه سلمان هستند و نشان دنور را از دستان آقای مهندس دریافت کردند و این‌ها افتخارات خیلی خوبی است که می‌توانند داشته باشند.

 سخنان کمک راهنمای محترم همسفر زهره:

مطرب عشق عجب ساز و نوازی دارد              نقش هر نغمه که زد راه به جائی دارد

عالم از ناله ی عشاق مبادا خالی                  که خوش‌آهنگ و فرح‌بخش هوایی دارد

خیلی خوشحالم از اینکه خیلی عزیزان و راهنماهای عزیز از شعب دیگر تشریف آوردند. نمی‌توانم اسم بیاورم که مبادا کسی را از قلم بیندازم. حضورتان برای من خیلی ارزش دارد. انشا الله که بتوانم کار شمارا در کنگره جبران کنم.

امروز خانم مهین عزیز در صحبت‌هایشان، آن حس‌ها و نسبت‌های خوبی که در خودشان بود به من نسبت دادند. بسیار سپاسگزارم از تک تک شما عزیزان که امروز با کلامتان و مشارکت‌هایتان و با حستان و در طول این هفته با قلمتان در کامنت ها در وبلاگ شعبه گذاشته بودید تمام حس‌های خوب خودتان را به من نسبت داده بودید و من آن صفاتی را که شما به من نسبت دادید را در خودم سراغ ندارم. امیدوارم که خداوند به من این فرصت را بدهد که در کنگره باشم و از کنگره به‌عنوان یک ابزار استفاده کنم تا بتوانم این صفات را در خودم تقویت کنم. دوهفته‌ای بود که در شعبه حضور نداشتم، این فرصت، فرصت بسیار مناسبی بود برای اینکه فکر کنم به اینکه واقعاً این چهار پنج سال دوره‌ی کمک راهنمایی چگونه گذشت؟ و چه چیزی الآن به دست آوردم؟ و دیدم زهره‌ای که تا دیروز نمی‌توانست همه را دوست داشته باشد، زهره‌ای که تا دیروز اعضای خانواده‌ی خودش را هم شاید به‌زور می‌توانست دوست داشته باشد، امروز با استفاده از آموزش‌های کنگره به‌جایی رسیده‌ام که حس می‌کنم اکثر آدم‌های اطرافم را دوست دارم. این خیلی برای من ارزشمند است.

آنچه باور است محبت است و آنچه نیست ظروف تهی است. این‌یک پیام است که فکر می‌کنم هر تازه‌واردی که وارد کنگره می‌شود، بعد از دو سه جلسه این پیام به گوشش می‌رسد اما اینکه چقدر می‌توانی این پیام را درک کنیم و متوجه شویم خیلی مهم است.

استاد سردار این پیام را به گونه‌ی دیگری در کتاب 60 درجه می‌فرماید: تنها پیوند محبت ما را به هم متصل نگاه خواهد داشت و انسان‌هایی که فاقد محبت هستند به‌سان ظرف‌هایی هستند تهی و پر از خالی... و در ادامه خیلی زیبا می‌گویند: این سخن را اگر امروز ما باور نکنیم، بالاخره یک روزی متوجه می‌شویم حتی اگر پس از مرگ باشد. از همه‌ی شما می‌خواهم که این پیام را در کتاب شصت درجه مطالعه کنید.

من شاید بعد از نه سال آمدن مستمر به کنگره می‌توانم بگویم که شاید ذره‌ای از این پیام را درک کرده‌ام، ذره‌ای فهمیدم تنها چیزی که برای انسان ارزش دارد، همین محبت است این دوست داشتن و دوست داشته شدن‌ها است که بسیار ارزشمند است. این نام نیکی است که هر انسانی می‌تواند از خودش به‌جای بگذارد و اگر مانتوانیم همدیگر را دوست داشته باشیم، قطعاً هیچ‌چیز نداریم فقیر هستیم. چون ثروت هر انسانی محبت درونش است. بزرگ‌ترین هدیه‌ای که جایگاه کمک راهنمایی به من داد این بود که ذره‌ای این موضوع را درک کردم؛ و این را باید حفظ کنم و احساس می‌کنم الآن در جایگاه اسیستانتی قرار گرفتم که بتوانم این را حفظ کنم. این جایگاه نیاز من بوده نه اینکه من از بقیه برتر باشم، نه. من از بقیه برتر نبودم من نیاز به این جایگاه داشتم. ذره‌ای صفاتی که به‌واسطه جایگاه راهنمایی به دست آوردم  را حفظ  و تقویت کنم.

امروز خیلی خوشحال هستم و حس غریبی دارم و می‌توانم این را بگویم که جایگاه‌ها در کنگره ابزار هستند. یک وسیله هستند برای اینکه ما بتوانیم حس‌هایمان را پالایش کنیم. این را بارها شنیده بودم اما واقعاً امروز همه‌جوره لمسش می‌کنم که غیرازاینکه یک ابزار هستند، چیز دیگری نیستند. تمام زندگی ما انسان‌ها یک بازی است. قرار گرفتن ما هم در کنگره یک بازی است. جایگاه کمک راهنمایی هم برای ما یک بازی است، اما یک بازی بسیار جدی و برنده کسی است که بتواند در این مدت از این جایگاه استفاده کند برای تغییر دادن خودش.

خیلی از بچه‌ها  می‌گفتند از حست بگو. حسم، حس خیلی غریبی است. قطعاً دل‌تنگی دارم بابت اینکه قرار است از شما دورباشم، البته ازلحاظ مکانی. از کمک راهنمایانی که قرار است جدیداً در این جایگاه قرار بگیرند، تقاضا دارم تمام توانشان را به کار بگیرند.

خانم مهین وقتی به من فرمودند: لژیونت را تحویل بده، باکمال میل پذیرفتم و چیزی که کمکم کرد که بتوانم راحت لژیون را تحویل بدهم این است که خودم از خودم راضی هستم. چراکه تمام توانم را برای قرار گرفتن در جایگاه کمک راهنمایی به کاربردم و اگر برگردم به پنج سال پیش فکر می‌کنم شاید بیشتر از این توان نداشتم وگرنه مطمئن باشید به کار می‌گرفتم و این موضوع خیلی من را خوشحال می‌کند. از عزیزانی که در شرف گرفتن شال کمک راهنمایی هستید می‌خواهم این هدیه را از من داشته باشند که جایگاه کمک راهنمایی را دست‌کم نگیرند. حتی یک دقیقه از آن را از دست ندهند. برای ره‌جوهایشان عاشقی کنند و به جایگاهشان عشق بورزند و با تمام قدرتشان حرکت کنند که آخرسر برنده این بازی باشند.

از همه‌ی عزیزان تشکر می‌کنم، امیدوارم کسی را از قلم نیندازم. شروع می‌کنم از خالق خودم، بسیار سپاس گذارم بابت لحظه‌لحظه بودنم در کنگره به خاطر این‌که به من اجازه داد به بندگان خوب خودش خدمت کنم. صمیمانه سپاسگزارم از خدای مهربانم. از جناب آقای مهندس و سرکار خانم آنی عزیز سپاسگزارم بابت اینکه اجازه خدمتگزاری در کنگره را به من دادند. از راهنمای بسیار عزیزم تشکر می‌کنم و دستشان را می‌بوسم کسی که به من دل و جرئت داد کسی که به من شجاعت داد کسی که به من اعتمادبه‌نفس داد کسی نبود غیر از راهنمای بزرگوارم خانم طاهره عزیز که واقعاً مشوق اصلی من در امر خدمت بودند. صمیمانه از ایشان سپاسگزارم و امیدوارم که ره‌جوی خوبی برای ایشان بوده باشم؛ که قطعاً کم و کاستی‌هایی داشته‌ام امیدوارم که من را ببخشند و همیشه سعی کردم آن‌طور که خودم دوست دارم ره‌جوها با من رفتار کنند من هم همان رفتار را باراهنما داشته باشم. تشکر بعدی من از خانم مهین عزیز است که امروز قبول زحمت کردند و منت بر سر من گذاشتند و این جلسه را اداره کردند مهربانی و دلسوزی‌های ایشان برای همه  ما زبان زد است. همیشه از ایشان آموزش گرفتم و از این عزیز هم صمیمانه سپاسگزارم. از خانم مرجان عزیز که در جلسه حضور ندارند و این توفیق رادارم که در جایگاه اسیستانتی در کنار ایشان بیاموزم سپاسگزاری می‌کنم. از خانم داوودی عزیز که فکر می‌کنم دو سه سالی اسیستانت شعبه بودند و در قسمت سایت خیلی از ایشان آموزش گرفتم تشکر می‌کنم. از خانم نگین عزیز سپاسگزاری می‌کنم. جایگاه جدید را به ایشان خیلی تبریک عرض می‌کنم. از مسافر عزیزم که همیشه پشتیبان و حامی بسیار بزرگ بعد از خداوند برای من بودند چه در زندگی و چه در کنگره صمیمانه سپاسگزارم از فرزندان گلم قدردانی می‌کنم؛ و از مرزبانانی که در این چند دوره‌ای که من کمک راهنما بودم و خیلی به ایشان زحمت دادیم صمیمانه سپاسگزارم.

نوبت می‌رسد به اعضای لژیون هشتم که واقعاً نمی‌دانم با چه زبانی از آن‌ها سپاسگزاری کنم. از سفر اولی‌های عزیزم بسیار معذرت می‌خواهم از این‌که به من اعتماد کردند و به لژیون هشتم آمدند اما من نتوانستم تا پایان سفر همراهی‌شان کنم. قطعاً اگر به من اجازه بودن در کنگره را دادند به خاطر حرکت‌های خوب این عزیزان بود که واقعاً با خواست و تلاششان سعی کردند جایگاه‌های خدمتی را به دست بیاورند. هرچه دارم از شماست و بیش از اینکه بخواهم به شما چیزی یاد بدهم از شما آموزش گرفتم هرکدام از شما دنیای از تجربه برای من بودید امیدوارم که همچنان در کنگره محکم حرکت کنید تا من از دور شاهد پیشرفت شما باشم.

از تک‌تک شما خوبان شعبه شیخ بهایی سپاس گذارم فکر نمی‌کنم هیچ فرقی بین ره‌جوهای لژیون هشتم و بقیه برای من باشد قلباً همه شمارا دوست دارم و این چیزی بود که در جایگاه کمک راهنمایی کسب کردم و از همه‌ی شما می‌خواهم که اشتباهات من را بگذارید به‌حساب نادانی‌ام و اینکه نمی‌دانستم چگونه رفتار کنم. امیدوارم که من را ببخشید. از کمک راهنمایان عزیز هم سپاسگزاری می‌کنم در کنار همه شما آموزش گرفتم و همچنین اعضای سایت خانم فاطمه عزیز که من همیشه یک ارادت خاصی به ایشان و خدمت‌گزاران سایت دارم. از این عزیزان هم سپاسگزاری می‌کنم. التماس دعا از همه  شما عزیزان دارم که انشا الله در جایگاه جدید بتوانیم خدمت‌گزار خوبی برای کنگره باشم.



ورود به سفر دوم همسفران با نوشتن 40 سی دی 

کمک راهنمایان محترم همسفر سمیرا، همسفر فهیمه، همسفر سمیه و همسفر مهری رهجویان کمک راهنما همسفر زهره

تایپ: هم‌سفر فاطمه و هم‌سفر پریسا

عکاسان: هم‌سفر مرضیه و هم‌سفر الهه

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی همسفران،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر سارا چهارشنبه 23 بهمن 1398 01:29 ب.ظ
خانم زهره عزیزم از وجودتان و حضورتان بسبار انرژی گرفتمسپاس و خداقوت خدمت خانم مهین عزیزم قدردان تمام زحمات شما هستم
تبریک و خداقوت خدمت خانم نگین عزیزم بابت جایگاه اسیستنتبرای تک تک شما عزیزان سلامتی و سرافرازی را از خداوند خواستارمدوستتان دارم
خداقوت و سپاس از تهیه کنندگان این گزارش زیبا و عالی
همسفر آزاده پنجشنبه 17 بهمن 1398 11:11 ق.ظ
تشکر فراوان از خانم مهین عزیز که در محضر پر مهرشان در مدت 14 ماه بسیار تا بسیار آموختم ،همچنین تبریک مجدد خدمت خانم زهره عزیزم بابت پایداری والگوی بی نقص بودن ،در بین همسفران و تبریک و عرض خیر مقدم خدمت خانم نگین عزیز .خداقوت خدمت تمامی خدمت گزاران سایت و عزیزانی که در برپایی این جشن زیبا شرکت داشتند
همسفر محبوبه (شعبه سهروردی) پنجشنبه 17 بهمن 1398 08:51 ق.ظ
خانم زهره عزیز، واقعا نمیدانم برای روز تجلیل ازیک کمک راهنما تبریک بگویم و یا چیز دیگری...حس عجیبی است. اما ایمان دارم کسی که طالب خدمت در کنگره باشد ودر طول خدمت با تمام توان خویش ،انجام وظیفه نماید، قطعا مسیر خدمت دیگری برایش باز خواهد شد.از شما صمیمانه سپاسگزارم.
خدا قوت به خدمتگزاران در تهیه گزارش،بسیار عالی...
چهارشنبه 16 بهمن 1398 10:57 ب.ظ
با عرض سلام خداقوت میگم خانم زهره تشکر میکنم بابت زحماتشون دراین چند سال و تبریک میگم برای اسیستانت شدنشون
همسفر مهری چهارشنبه 16 بهمن 1398 07:31 ب.ظ
باسلام وخسته نباشید خدمت خانم زهره راهنمای عزیزم ممنون از خدمات شایسته شما و جایگاه اسیستنتی را تبریک میگویم
همسفر مریم لژیون 14شعبه سلمان فارسی چهارشنبه 16 بهمن 1398 04:54 ب.ظ
جایگاه استادی را خدمت خانم مهین گلم بسیار تبریک عرض می کنم و جایگاه اسیستانتی را خدمت خانم زهره و خانم نگین عزیز تبریک عرض می کنم و براتون آرزوی بهترین ها را دارم . شاد و سلامت و موفق باشید.

خدا قوت به خدمتگزاران سایت و شعبه
همسفر سمیرا ج چهارشنبه 16 بهمن 1398 12:05 ب.ظ
تشکر از خانم فاطمه خانم پریسا خانم مرضیه خانم الهه
خدا قوت خدمت دبیر و نگهبان محترم
تشکر از استاد جلسه خانم مهین عزیز تشکر بابت ۱۴ ماه خدمت اسیستانت بودن در شعبه شیخ بهایی که واقعا در این مدت حس های خوب وپر از انرژی در شعبه موج میزد امیدوارم جایگاههای بالاتر شما عزیز را ببینم
تبریک مجدد خدمت خانم نگین عزیز
تشکر و سپاس از خانم زهره راهنمای عزیزم که مصداق وادی ۱۴ هستند خیلی دوستتان دارم به خاطر تمام خوبیهای که در وجودتان هست خوشحالم که در کنار شما یاد گرفتم رسم عشق و عاشقی را البته در حد شما نیستم ولی ذره ای از آنچه به من آموزش دادید را در زندگی خودم توانستم پیاده کردم بابت همه چیز از شما تشکر میکنم
همسفر اکرم ابراهیمی لژیون خانم خاطره چهارشنبه 16 بهمن 1398 01:01 ق.ظ
خیلی خیلی تبریک میگم به سه عزیز محترم
خانم مهین عزیزم و خانم زهره عزیز و خانم نگین عزیز
ارزوی بهترینها و ارزوی موفقیت و سربلندی را برای این سه عزیز دارم.
همسفرزهراپن لژیون ۸ چهارشنبه 16 بهمن 1398 12:35 ق.ظ
سلام وخداقوت خدمت خانم مهین عزیز که دراین ۱۴ماه تلاش خالصانه در جایگاه اسیسانتی وامروزهم درجایگاه استادی خیلی ازکلام زیباتون اموزش کرفتم.وجلسه خوبی رابرگزارکردید..امیدوارم شمارادرجایگاه های بالاترببینم..خیرمقدم خدمت خانم نگین عزیز..این جایگاه رابه شما تبریک عرض میکنم..
خداقوت خدمت استاد عزیزم خانم زهره..که هرچی دارم از اوست..آرامش،عشق ،محبت،مهربانی،صبر،معرفت،گذشت،ایمان،صداقت،تمام اینهاراباکلام زیبایت در لژیون در وجودم پیوندزدید،راه حل تمام مشکلاتم رادرلبخنددشمامیدیدم.بانگاه پرجذبه شما به خودم می آمدم،که محکم حرکت کن،وبارفتارتان به اشتباهات پی می بردم..حلالم کن من دیر متوجه شدم کنگره کجاس.درسیاه چال ذهنم غرق بودم..اماشماباتکراروتکراروتکرارکلام زیباتون بیدارم کردید..الان پشیمانم.که چرااینقدرزود،دیرشد،
خسته نباشی استادمهربانی.. جایگاه اسیسیانت به شما تبریک عرض میکنم..از خالق خود برای بهترین مخلوقش،بهترین هاراارزومیکنم.
همسفر زهراق لژیون‌خانم زهره ت شیخ بهایی چهارشنبه 16 بهمن 1398 12:29 ق.ظ
ضمن عرض خداقوت خدمت خانم مهین عزیز و تبربک به خانم نگین عزیزم⚘
خانم زهره عزیزم دیروز بسیار دلم می خواست مشارکت کنم ولی وقت به من نرسید و متاسفم که دیر برایتان کامنت میگذارم زیرا آنیتا بسبار بدحال بود..اما دلم میخواست بگویم من از شما قطره را به دریا تبدیل کردن آموختم.از شما عشق را آموختم و دوست داشتن مسافرم را آموختم. آموختم من نباشم،آموختم باید همسر باشم.باید مادر باشم و از همه مهم تر همسفر باشم..بغض من از دوری شما هر دم به چشم می آید و باز فرو خورده پی شود ولی واقعا از خدایم سپاسگذارم که مرا هرچند اندک زمانی در کنار شما قرلر داد تا محبت بیاموزم..تا عشق بیاموزم..تا بدانم که هستم و مسئولیتم چیست.عاشقاته و از ته دلم دوستتان دارم و برایتان آرزوی بهترینها را دارم و تاابد با افتخار می گویم من رهجوی خانم زهره هستم⚘⚘⚘
عاشقانه دوستتان دارم⚘⚘⚘
سبز باشید⚘
همسفر زهره ت سه شنبه 15 بهمن 1398 11:23 ب.ظ
با سلام و عرض ادب خدمت همه همسفران عزیز. تمام کامنتهایی که در وبلاگ گذاشته بودید را خواندم و تمام مشارکتهاتون رو در جلسه گوش کردم. میخواستم بگویم که من بدون شماها نه کسی بودم و نه کسی هستم تمام اعضای کنگره با همدیگر معنا پیدا می کنند. من هیچ کاری برای هیچ کسی نکردم نه از خودم چیزی داشتم و نه چیزی بلد بودم که بگویم فقط سعی کردم مثل همه کمک راهنمایان آموزشهای آقای مهندس و آموزشهایی را که از پیشکسوتان کنگره دریافت کرده بودم انتقال دهم. بابت تمام خوبیهاتون و بابت تمام حسهای خوبی که به من انتقال دادید صمیمانه از همه شما سپاسگزارم و امیدوارم که فرصت جبران محبتهای شما خوبان را پیدا کنم.
خداقوت خدمت اعضای خدمتگزار وبلاگ شعبه.
همسفر مهری سه شنبه 15 بهمن 1398 10:47 ب.ظ
باسلام وعرض ادب خدمت خانم مهین وخانم نگین جایگاه رو تبریک می‌گویم وبه راهنمای عزیزم بابت زحماتشان خسته نباشید می گویم وبهترینهای خداوند رو برای ایشان خواستارم
همسفرزهره وهمسفریگانه سه شنبه 15 بهمن 1398 08:41 ب.ظ
باسلام وخداقوت به خانم مهین تشکر اززحمات۱۴ ماهه ایشان.وتبریک خسته نباشی به خانم زهره عزیزم امیدوارم درجایگاه اسیسنت موفق وپیروز باشند
همسفر سپیده از لژیون خانم خاطره سه شنبه 15 بهمن 1398 07:28 ب.ظ
سلام و خدا قوت خدمت همسفران کنگره ۶۰ علل خصوص همسفران شعبه شیخ بهایی. عرض تبریک خدمت خانم مهین عزیز که در جایگاه استادی حضور داشتند سپاسگزارم بابت دوره اسیستانتی که به خوبی خدمت کردید برایتان بهترینها را آرزومندم و امیدوارم که شما را در جایگاه های بالاتری ببینیم که پایان هر نقطه سر آغاز خط دیگریست.تبریک خدمت اسیستانت محترم شعبه خانم نگین عزیز امیدوارم که موفق و پیروز باشند.
تبریک تبریک تبریک خدمت کمک راهنمای محترم خانم زهره عزیزم که هر بار با دیدنشان در شعبه و لبخندی که به لب داشتند انرژی گرفتم.بسیار تا بسیار برایتان خوشحالم زیرا شما خانم زهره عزیز لایق بهترین بهترینها هستید امیدوارم که در هر جایگاهی که خدمت میکنید موفق و سربلند باشید خیلی خوشحالم که برای خدمت در جایگاه اسیستانی برگزیده شدید.
خیلی دوستون دارم.
و بسیار انرژی گرفتم بابت اینکه کمک راهنمایان محترم از دیگر شعبات کنگره حضور داشتند و با حضور گرمشان در شعبه سبب شد که چنین با شکوهی داشته باشیم.

تبریک خدمت خانم طاهره اسماعیلی که چنین رهجوهایی را پرورش دادند انشاالله در هر کجایی که هستید بهترینها نصیبتان شود.
همسفرزهره لژیون۶سلمان سه شنبه 15 بهمن 1398 05:54 ب.ظ
استادی رابه خانم مهین تبریک میگم و خداقوت به خانم زهره برای ۵سال خدمت درخشان که داشتند و اسیسنت شعبه سلمان هم به ایشان تبریک میگم گوارای وجودتان .
همسفر مرضیه کمک راهنمای لژیون پنجم( امین گلی) سه شنبه 15 بهمن 1398 04:38 ب.ظ
خانم مهین عزیز صحبتهای زیبا شما بسیار دلنشین است از نزدیک شاهد خدمت‌های دلسوزانه شما بودم قطعاً پیوند محبتی بین شما و عزیزان شیخ‌بهایی برقرار گردیده به شما خدا قوت عرض میکنم
وعرض خداقوت خدمت خانم زهره عزیز از صحبتهای زیباشون در وب لژیون بهره مند میشم و امیدوارم در جایگاه اسیستنتی هم موفق باشند و همچنین تبریک مجدد خدمت خانم نگین عزبز برای ایشان هم آرزوی موفقیت دارم
وتشکر از خدمتگزاران سایت که این گزارش جلسه را زیبا ارائه کردن
همسفر زهره م از لژیون هشتم سه شنبه 15 بهمن 1398 02:49 ب.ظ
با عرض ادب و سلام خدمت تمام اعضای کنگره ۶۰.از تمام بزرگوارانی که درجشن استاد ما حضور داشتند از تک تک شما عزیزان تشکر میکنم.خیلی تقدیر وتشکرباشکوهی بود.
خانم مهین عزیز اسیسانت محترم از شما تشکر میکنم بابت ۱۴ ماه خدمت خالصانه که در شعبه ما متحمل شدیدوامروز استادی بسیار زیبایی داشتید از صحبتهای شما خیلی آموزش گرفتم.
به اسیسانت جدیدخانم نگین هم این جایگاه را تبریک میگویم.
استادعزیزم خانم زهره من مثل همیشه بسیار از صحبت های شما لذت بردم و آموختم ،چرا که شما همیشه پر مفهوم ترین و زیباترین و مناسب ترین کلمات را انتخاب میکنید و به قدری زیبا و شیرین در کنار هم قرار میدهید که حقیقتا به دل و جان همگان مینشیند ،همیشه صحبت های شما مثل یک تیتر پر رنگ در ذهنم نقش میبندد و حک میشود .
اینکه بیان فرمودید انسان‌هایی که فاقد محبت هستند به‌سان ظرف‌هایی هستند تهی و پر از خالی... و در ادامه خیلی زیبا می‌گویند: این سخن را اگر امروز ما باور نکنیم، بالاخره یک روزی متوجه می‌شویم حتی اگر پس از مرگ باشد.خیلی درس بزرگی به من دادیدومن خودم واقعا نتوانستم محبت شما را درک کنم و ظروف خود را از وجود شما پرکنم.ولی افسوس که چه زود دیر شد


حقیقتا شما مانند کلید گنجی بودید که درکنار ما بودیدوماآن را نمی دیدیم ولی ما همیشه سردرگم بودیم وبه دنبال آن می گشتیم.

خداوند را شاکرم برای داشتن راهنمایی چون شما که همیشه برایم چراغ راه بودید در تمام مسائل زندگی. 
دوستتان دارم :
به خاطراینکه به افلاطون گفتند چرا معلمت را بیشتر از پدرت دوست داری گفت پدرم من را از بهشت به زمین آورد ولی معلمم من را از زمین به بهشت میبرد وبرای همین این جایگاه باارزش وستودنی است.ومقام شما خیلی بالا تر از یک معلم است چون شما راه نجات بسیاری از درد مندترین افراد زمین بودیدوآنها را حیات دوباره بخشیدید.عاشقتان هستم .عاشق تک تک رفتارو گفتار و کردارومتانت شما هستم.
همیشه در ذهن من آموزشهای شما حک شده است و سعی میکنم به پاس از خدمات شما آنها را عملی کنم.از تمام خدمات خالصانه وعاشقانه شما تشکر میکنم و آرزو میکنم که در جایگاه اسیسانت موفق باشید ومانند همیشه بدرخشیدو سربلند ازاین جایگاه بیرون
بیایید.
از تمام عزیزان خدمتگزار سایت و عکاسان شعبه هم تشکر میکنم.
مریم احمدی سه شنبه 15 بهمن 1398 11:54 ق.ظ
خانم مهین عزیز وبامحبت چه زیبا و پر از حس دستور جلسه رابیان نمودید اززحماتت وخدمت عاشقانه شما سپاسگذادم امیدوارم در جایگاه های بالاتری شمارا ببینم .خداقوت خانم زهره متین ودلسوخته خدمت جایگاه اسیسنتی رابه شما تبریک میگم وآرزوی بهترینها رادارم . خداقوت خانم نگین جایگاه اسیسنت بر شما مبارک .خدا قوت به تمام دوستان خدمت گذار سایت خانم مرضیه خانم پریسا وخانم الهه
همسفرفاطمه ف سه شنبه 15 بهمن 1398 10:36 ق.ظ
تشکر میکنم از خانم مهین عزیز بابت صحبتهای بسیار دلنشین و آموزنده شان و همین طور تشکر و خداقوت بابت دوره ی اسیستانتی که بسیار از مهربانی، گذشت و عشق و محبت و همینطور خدمت خالصانه ایشان آموختم.بهترینهارو براشون آرزومندم
تبریک به خانم نگین عزیز
تبریک و تشکر خدمت خانم زهره ی عزیز که من به بهانه ی خدمت در سایت توانستم بسیار در کنار ایشان از دریای عشق و محبتشان و از عشق به خدمتی که در وجوشان است بیاموزم.
خانم زهره عزیز و مهربانم دیروز در جشن باشکوه شما اشک ریختم، اشک شوق رسیدن شما به جایگاه بالاتر و اشک افسوس برای خودم که نتوانستم بیشتر از شما بیاموزم ولی در همین زمان اندک شما بهترین الگو در خاطرم خواهید ماند و امیدوارم روز به روز انسان های زیادی به وسیله ی علم و دانش و عشق شما به روشنایی ها برسند و برکت این خدمات به زندگی شما و خانواده محترمتان برگردد.
سپاس از خدمت گزاران عزیز وبلاگ
همسفر مرضیه پهلوانی سه شنبه 15 بهمن 1398 09:54 ق.ظ
عرض ادب واحترام خدمت خانم زهره عزیز مدت کوتاهی که رهجوی شما بودم خیلی از شما آموزش گرفتم شرمنده که به دلیل سفر به تهران برای دریافت شال درجشن تجلیل از شما حضور نداشتم امیدوارم در خدمت جدید مثل همیشه خوش بدرخشید همسفر مرضیه پهلوانی از شعبه میرداماد
همسفرزهره ش سه شنبه 15 بهمن 1398 09:26 ق.ظ
باعرض سلام وادب وخدا قوت خدمت خانم مهین عزیزو دوست داشتنی بابت خدمات صادقانه ایشان وتبریک خدمت خانم نگین وارزوی توفیق برای ایشان
خانم زهره عزیزم استاد مهربانم خیلی متاسف شدم که توفیق حضور در جلسه تجلیل از شما برایم میسر نشد مهربانم امیدوارم سالم وسر بلند باشید‌ ودر جایگاه جدید مثل همیشه خوش بدرخشید


را نداشتم باز هم برای شما ارزوی توفیق در جایگه
همسفرالهه.نشریات. سه شنبه 15 بهمن 1398 09:02 ق.ظ
سلام وعرض خداقوت خدمت استاد،نگهبان ودبیرجلسه.خانم مهین عزیزخیلی زیباجلسه رابرگزارنمودید،ازسخنانتان بسیارلذت بردم،خانم زهره خوبم جایگاه اسبسانت راکه لایق آن هستیدراخدمتتان تبریک وشادباش عرض میکنم وخیلی خوشحالم که خانم نگین بزرگواردرشعبه شبخ بهایی اسیسانت هستنددرکنارشون آرامش میگیرم وانشاا...آموزش بگیرم وازوجودشان استفاده کنم وفرمانبردارخوبی باشم.باآرزوی بهترینها برای تک تک شماخوباااااان.دوستتون دارم.
همسفر مینا سه شنبه 15 بهمن 1398 12:41 ق.ظ
خانم مهین عزیزم بابت ۱۴ ماه خدمت خالصانه از شما سپاسگذارم خانم نگین عزیز جایگاه جدید را به شما تبریک میگویم و برای شما هر دو عزیز ارزوی موفقیت میکنم
خانم زهره ی عزیزم استاد بی نظیرم به خاطر اندوخته های خوبی که در کولبارم گذاشتید سپاسگذارم برایتان از صمیم قلب آرزو میکنم که در هرجایی که هستید سربلند وپیروز باشید
همسفر اکرم ب (میرداماد) سه شنبه 15 بهمن 1398 12:05 ق.ظ
خدا قوت خدمت خانم مهین عزیز و تبریک خدمت خانم نگین عزیز بابت جایگاه مهم اسیستانت، امیدوارم هر دو عزیز موفق باشند
عرض خدا قوت خدمت خانم زهره عزیز بابت پنج سالی که بسیار خوب در رهایی انسانها سپری کردند و تبریک بابت دریافت شال اسیستانت، امیدوارم همانطور که در این چند سال موفق بودید در ادامه هم موفق و پیروز باشید. از اینکه نتوانستم در جشن تجلیل تان شرکت کنم عذرخواهی می کنم، سعادت نداشتم. بهترین ها را برایتان آرزومندم
خدا قوت خدمت همسفر فاطمه و همسفر پریسا و همچنین خدا قوت خدمت خانم مرضیه و خانم الهه
خدا قوت خدمت مدیر محترم وبلاگ، خانم فاطمه عزیز
الهام همسفر پژمان از لژیون ۱۴شیخ بهایی دوشنبه 14 بهمن 1398 11:46 ب.ظ
با عرض ادب و احترام خدمت تمام اعضا کنگره ۶۰
خانم زهره عزیزم خیلی متاسفم هستم که نتونستم در چنین روز بزرگی حضور داشته باشم و از صحبتهای شما استفاده کنم اما باز هم جایگاه جدید را به شما تبریک میگویم و امیدوارم که هر کجا که هستید همیشه در آرامش باشید و از خداوند منان بهترینها را برای شما خواستارم
[گل]
همسفر فاطمه از لژیون نهم دوشنبه 14 بهمن 1398 11:18 ب.ظ
با عرض سلام و خدا قوت به خدمتگزاران سایت و تبریک ویژه به خانم زهره عزیز انشالله در جایگاه جدید مانند جایگاه های قبل بدرخشید و بهترین باشید. چون لایق بهترینها هستید .
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو